Girişimcilik

İstanbul’da Evlere Ek İş İmkânı Sağlayan Firmalar

İstanbul’da Evlere Ek İş Veren Firmalar

İstanbul, Türkiye’nin en büyük metropollerinden biri olup insanların iş ihtiyacı fazla olan en büyük ilimizdir. Bayanların daha çok ev hanımı olarak olduğu illerden biri olup bayanların fazla çalışmadığı illerden birisidir. Genel olarak ailede ki birey sayısının fazla olduğu bu illerde bayanların çalışmasını sağlayan bu ek iş imkânlarına oldukça rağbet vardır. İnternet üzerinden araştırılarak bulunabilecek bu iş imkanlarına ev hanımları ilgi göstermektedir. Hem bayanların çalışmasına hem de aile ekonomisine yardım etmesini sağlayacak bu işler bayanlar arasında popüler olmaya başladı.

Ev hanımları ev ortamında kendi uygun olduğu gün ve saatlerde çalışmakta hem kendi gelirlerini kazanmakta hem de ailesine yardımcı olmaktadır. Ailede ki birey sayısının fazla olması işlerin çabuk bitmesini sağlamakla birlikte aynı zamanda çocukların annelerine yardım etmesiyle birlikte alınan iş miktarı artmakta ve aileye giren gelir artmaktadır. Bu da insanların biraz daha yaşam kalitesini artırmaktadır. İnternet üzerinden İstanbul’da evlere ek iş imkânı sağlayan firmalar olarak arama yaptırdığınız da siz de size uygun iş fırsatlarıyla karşılaşabilirsiniz.

El yeteneklerine bağlı olan işlerle birlikte siz de kendinizi geliştirebilir ve ek gelir elde edebilirsiniz. Ev ortamında çalışma keyfi ve size uygun saatlerde çalışarak bayanlar hem kendi ev işlerini yapabilmekte hem de para kazanabilmektedirler. Ev hanımları böylelikle ev işlerinden kalan zamanlarda çalışmakta ve kendi paralarını kendileri kazanmaktadırlar. Günlük ve aylık gibi alabileceğiniz İstanbul’da ek işler sitelerde yer almaktadır. Sitelerde arama yaptıktan sonra size uygun işi kendiniz seçebilir güvenilir bir şekilde çalışmaya başlayabilirsiniz.

Ek gelir olarak insanları rahatlatan bu işler bayanlar tarafından oldukça tercih edilen iş imkanlarından biri olmaktadır. Bayanlar hem ev işlerini rahatlıkla yapabilmekte hem de kendine kalan zamanı değerlendirip aile bütçesine maddi destek kazandırmaktadır. Pek çok ev hanımın tercih ettiği bu durum ile İstanbul’da ek işler fırsatı sunan firmalar uygun fiyata çalışacak bayanlara maddi destek sağlamaktadır. Son derece kolay tamamlanan bu süreç ile insanlar aylık ya da günlük olarak bir yere bağlı olmadan çalışmaktadırlar.

Farmasi kozmetik, Piaf anıl iç giyim, Hunca life kozmetik, Avrupa networking, Forivia gibi firmalar İstanbulda bulunmaktadır. Üretim ve dağıtımı İstanbulda bulunan bu firmaların evlere ek iş fırsatları yaratmasıyla birçok ev hanımı katalog üzerinden satış yaparak ev bütçesine katkı sağlamaktadır.

Farmasi

Adres: Ömerli, Fabrika Yolu No:43, 34794 Çekmeköy/İstanbul – Asya
Telefon: (0216) 430 19 99

Huncalife

Adres: Levent, Esentepe Mah. Büyükdere Cad. 195, Büyükdere Plaza No:195 Kat:1 D:No:195 Kat:1, 34394 Şişli
Telefon: 0850 333 2030

Piaff

Adres: Beylikdüzü Osb Mah., Açelya Cd. No:17, 34520 Beylikdüzü/İstanbul
Telefon: (0212) 516 74 75

Forivia

Adres: Kavacık, Balamir Sk. No:3, 34810 Beykoz/İstanbul
Telefon: 0850 532 3366

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı