Haberler

İstanbul’da Evde Ek Gelir

Doğrudan Satış En Çok İstanbul'da Girişimcisine Kazandırıyor

Günümüz ekonomik koşulları bir evde bulunan tek kişinin maaşı ile evin tamamının geçinmesinin zor olduğuna işaret etmektedir. Dolayısıyla sadece dışarıya bağlı olarak çalışan bir erkeğin geliri ailenin düzeninin ve dirliğinin sağlanması için yeterli olmadığı için kadınlar da ek gelir elde etme telaşı içindedir.

Hem çocuk bakımı hem de ev işlerine yardımcı olan kadınların evlerinden dışarı çıkmadan gelir elde etmeleri oldukça kolay hale gelmiştir. İstanbul’da evlere mandal işi veren firmaların sayısının da giderek arttığı söylenebilir. Bu tarz ek işler sayesinde kadınlar hem mandal montajı yapmakta hem de para kazanmaktadır. Bunun için yol parası verip evden dışarı çıkmaları söz konusu olmayacaktır. Bunun yanında evlerinin kontrolünü de rahatlıkla yapabilecek olan evden para kazanmak isteyen kadınlar bu sayede ev ekonomisine katkıda bulunmuş olacaklardır.

İstanbul’da evlere mandal işi veren firmalar genellikle internet üzerinden adlarını duyurmaktadır. İnternette orijinal fikirler bulan kişiler mandal montajlama, dikiş-nakış, paketleme, kalem montaj, örgü gibi pek çok işi denemekte ve bu sayede pazarlarını internet teknolojisini kullanarak daha da genişletmektedirler.

Hem evde bazı ürünleri üreten hem de bunları internet üzerinden pazarlayan kişilerin sayısının fazla olduğu bilinmektedir. Bu noktada önemli olan kişinin zaman planlamasını doğru ve eksiksiz bir şekilde yapması olacaktır. Bu sayede ek gelir edinmek oldukça kolay hale gelecektir. Ev içinde ekonomik sorunlar da daha aza inecektir.

Farmasi kozmetik sağlık ürünleri, temizlik ürünleri, kozmetik ürünleri ihracatı yapan yerli Türk markasıdır. Farmasi ile ekip kurabilirsiniz, farmasi ile toptan satış yapabilirsiniz, farmasi ile katalogtan satış yapabilirsiniz.

Farmasi Girişimcisi Ol

Etiketler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı