Haberler

Evlerde Yapılacak Ek İşler

Ek İş Fırsatları

Bayanların ilgisini çekeceğini düşündüğümüz yepyeni bir yazı ile sizlerle buluşmanın heyecanını yaşıyoruz. Uzun bir aradan sonra yeniden evlerde yapılacak ek işler hakkında yazılarımıza kaldığımız yerden devam ediyoruz.

Evde yapılacak ek işler öncelikle hanımların dikkatini çektiği için özellikle bayanlara vurgu yapsak da evlerde yapılabilecek ek iş fırsatları içinde beylere yönelik işlerde yok değil. Ama dediğimiz gibi öncelik olarak hanımlara ek gelir kazandırma yollarından bahsedeceğiz. Hanımlarımız marifetleriyle bilgileriyle evde kendilerine ek gelirler oluşturmakta daha becerikliler açıkçası. Konumuz ise kurdele işi olarak adlandırılan, pazarı da oldukça geniş olan evden yapılacak ek işmkanları içinde en kolay olanlardan ilk sırada olan bir iş. İnternette kurdele işi olarak arattığınızda yüzlerce farklı modeli göreceksiniz.

Bu kurdeleden hazırlanan süs ürünleri saç tokalarından hediye paketlerine kadar her yerde kullanılmakta. İşi veren ise pastane olabilir, aksesuar atölyesi olabilir ya da seri üretim yapan tekstil firması olabilir. Kurdele işlerine ulaşmak için iş veren firma listelerini gözden geçirerek iş alabilirsiniz. Bu işi TV izlerken, arkadaşlarınızla sohbet ederken bile yapabilirsiniz. Yoğun dikkat gerektirmeyen basit bir iştir.

Şimdi gelelim hem beylere hem hanımlara yönelik evden ek işler içinde cazip koşulları sizlere sunan farklı bir ek iş alanına. Bu işi ek iş ve düzenli iş olarak benimseyebilirsiniz. Öneri bizden karar sizden! Evlerde ek gelir işleri içinde doğrudan satış kazançlı bir ek gelir elde etmenizi sağlayacaktır. Bu işte el marifetinizin yüksek olmasından ziyade iletişim yeteneğinizin güçlü olması çok işinize yarayacaktır.

Dorudan satış firması olarak Farmasi kendi bünyesinde binlerce bay ve bayan çalışana ek işler kategorisinde çok para kazandıran iş fikirleri sağlamaktadır. Katalogla satış sistemi olan Farmasi ek işi aylık tutarınızı yükseltmenizi sağlayacaktır. Üyelik sistemi ile devam eden Farmasi kozmetik katalogtan satış işine başlamak için sitemiz sizlere “üyelik” işlemlerinde yardım etmektedir. Sitemizden ücretsiz olarak Farmasi satış temsilcisi kadrosu için başvuru yapabilir ve derhal işe de başlayabilirsiniz.

Farmasi ürünlerini katalogtan satış yapabilir

Farmasi ürünlerini toptan alım satım işi yapabilir

Farmasi ile kendi ekibinizi kurabilir yüksek miktarlarda primler kazanabilirsiniz.

Online farmasi kataloğu için tıklayınız

Etiketler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı